Procesas

Užsakovas planuojantis įsirengti laiptinę turėtų:

1. Susikurti savo laiptų pradinę viziją, t. y. kokių laiptų norėtų pagal formą ir medžiagas. Tai galima padaryti pasitarus su savo architektu arba peržiūrėjus mūsų įmonės internetinį puslapį, specialius namų interjero žurnalus.

2. Žinoti pagrindinius matmenis: nuo vieno aukšto grindų iki kito aukšto grindų, aukšto angos, skirtos laiptams, išmatavimus, perdangos storį bei sienų ir langų išdėstymą laiptų zonoje.

3. Atvykti į mūsų įmonę, kurioje kvalifikuoti vadybininkai, naudodami specialią kompiuterinę programą, sumodeliuos galimus Jūsų laiptinės variantus. Kartu su Jumis išrinks Jums tinkamiausią variantą ir suderins naudojamų medžiagų nomenklatūrą. Pagal gautus duomenis, bus apskaičiuota ir suderinta laiptinės projektavimo, gamybos ir montažo kaina, terminai bei pasirašyta sutartis.

4. Procesas trumpėja, kai užsakovas turi architektūrinį arba detalų laiptinės projektą. Pagal pateiktą projektą su projektuotojais yra derinami technologiniai sprendimai, skaičiuojama kaina ir paruošiama sutartis.
5. Atlikus aukščiau nurodytus darbus yra ruošiamas laiptų darbo projektas ir pradedama gamyba. Pirmiausia gali būti pagaminta ir sumontuota laiptasija, kurią užsakovas naudotų laikinam užlipimui į kitą aukštą, kol vyksta statybos darbai, o vėliau sudedamos pakopos ir turėklai. Turėklai gali būti montuojami tada, kai užsakovas suneša didesnius gabaritinius baldus į viršutinį aukštą.

Siekiant montavimo metu išsaugoti laiptų kokybę, taip pat nepažeisti patalpos apdailos, rekomenduojama montuoti tada, kai užsakovas užbaiginėja apdailos darbus arba prieš paskutinį sienų dažymą. Atlikus visus darbus laiptinė priduodama užsakovui.

 

 

 

X Jūsų užklausa buvo sėkmingai išsiųsta.
Netrukus su Jumis susisieksime.